۱۰ هزار نفر از استان فارس در آزمون سراسری قرآن کریم ثبت نام کردند
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

۱۰ هزار نفر از استان فارس در آزمون سراسری قرآن کریم ثبت نام کردند

[ad_1] رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از ثبت‌نام بیش از ده هزار نفر از فارس در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد. – اخبار استانها – به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و […]

[ad_1]

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از ثبت‌نام بیش از ده هزار نفر از فارس در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سید امیرعباس جلالی در مورد آخرین آمار شرکت‌کنندگان استان فارس در این آزمون اظهار داشت: تا هشتم بهمن‌ماه 10443 نفر از استان فارس در سایت www.quranedu.ir برای شرکت در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: در بین شهرهای استان و به ترتیب، شیراز، استهبان و لامرد فعال‌ترین‌های فارس در این ثبت‌نام هستند.

جلالی گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم امسال به‌صورت کلی در ۳ گروه امتحانی و در قالب ۱۸ رشته شامل گروه حفظ قرآن کریم با ۸ رشته، گروه مفاهیم و معارف قرآن و اهل‌بیت (ع) با ۷ رشته و گروه آموزش‌های الکترونیکی با ۳ رشته برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس افزود: علاقه‌مندان برای نام‌نویسی در این آزمون می‌توانند تا ۱۲ بهمن‌ماه جاری به سایت www.quranedu.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ش

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
ششمین دوره همایش علما و روحانیون اهل سنت استان فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب