مدیرکل میراث فرهنگی فارس خبر داد:
افتتاح ۵۲ طرح میراث فرهنگی فارس در چهل سالگی انقلاب
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیرکل میراث فرهنگی فارس خبر داد: افتتاح ۵۲ طرح میراث فرهنگی فارس در چهل سالگی انقلاب

[ad_1] مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش ایسنا منطقه فارس، مصیب امیری پنجشنبه ۱۱ بهمن در یک کنفرانس خبری گفت: طرح‌های آماده افتتاح شامل ۳۲ اقامتگاه بوم گردی […]

[ad_1]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مصیب امیری پنجشنبه ۱۱ بهمن در یک کنفرانس خبری گفت: طرح‌های آماده افتتاح شامل ۳۲ اقامتگاه بوم گردی در شیراز، مرودشت، سپیدان، فیروزآباد، آباده، نی ریز، جهرم، بوانات و اقلید، یک واحد اقامتگاه سنتی و ۲ واحد سفره خانه سنتی در شیراز، یک واحد مجتمع گردشگری، یک تفرجگاه و یک اردوگاه گردشگری در سپیدان، خانه تاریخی طوفان به عنوان مجموعه اداری و ساختمان تولید و نمایشگاه عرضه محصولات صنایع دستی در جهرم، ۱۳کارگاه صنایع دستی در شیراز، سپیدان، نی ریز، رستم، فیروزآباد و قیر و کارزین.

مدیر کل میراث فرهنگی فارس در خصوص اعتبار و اشتغال این ۵۲ پروژه نیز اضافه کرد: در مجموع  حدود ۲۱ میلیارد تومان سرمایه گذاری، اعتبار و تسهیلات  برای راه اندازی این پروژه ها هزینه شده است که با بهره برداری از آنها، زمینه اشتغال ۳۵۸ نفر فراهم می شود .

امیری افزود: از مجموع ۵۲ پروژه، تعداد ۲۶ پروژه،  با اعتبار و سرمایه ۳ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و اشتغال زایی ۱۱۰نفر در قالب طرح های اشتغال فراگیر و روستایی است.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس با بیان اینکه برنامه‌هایی نمادین، شکلی و محتوایی برای بزرگداشت دهه فجر، انجام خواهد شد، عطرافشانی قبور شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با پیشکسوتان صنایع دستی، تور گردشگری برای کودکان بی سرپرست و تجلیل از کارآفرینان برتر حوزه بانوان، از این برنامه ها است.

امیری همچنین از برگزاری تور گذر انقلاب توسط موسسه سفیران ملک سلیمان، اهداء کارت پستال تصاویر اماکن گردشگری مزین به پیام تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب به گردشگران خارجی، برگزاری نمایشگاه ری فتوگرافی از آثار شاخص استان، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی را از این برنامه ها اعلام کرد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
هنرمند شهید شاخص فارس در سال 98 معرفی شد

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب