۴۰ پروژه ورزشی با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال در استان فارس بهره‌برداری می‌شود
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

۴۰ پروژه ورزشی با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال در استان فارس بهره‌برداری می‌شود

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به اینکه قبل از انقلاب اغلب شهرها و روستاهای استان حتی یک متر فضای ورزشی نداشتند گفت: امسال به مناسبت دهه فجر ۴۰ پروژه ورزشی در فارس به بهره‌برداری می‌رسد. – اخبار استانها – به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، حیدرعلی کامیاب […]

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به اینکه قبل از انقلاب اغلب شهرها و روستاهای استان حتی یک متر فضای ورزشی نداشتند گفت: امسال به مناسبت دهه فجر ۴۰ پروژه ورزشی در فارس به بهره‌برداری می‌رسد.

– اخبار استانها –

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، حیدرعلی کامیاب ظهر امروز در نشست خبری به تشریح برنامه‌های دهه فجر پرداخت و اظهار داشت:  در دهه فجر امسال و به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ۴۰ پروژه ورزشی در سطح استان افتتاح می‌شود که این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان داشته‌اند. 

کامیاب با مقایسه سال‌های قبل و بعد از انقلاب در حوزه ورزش گفت: قبل از انقلاب در اغلب شهرها و تمام روستاهای استان حتی یک متر فضای ورزشی نداشتیم در صورتی که امروز در بعضی روستاها سرانه ورزشی یک متر است.

وی با بیان اینکه برای افتتاح برخی از پروژه‌ها معاون وزیر ورزش حضور دارد، گفت: زمین چمن استاندارد نی‌ریز با ۳۵ میلیارد تومان و ۲ سالن چند منظوره در روستاهای سروستان و نی‌ریز از جمله این پروژه‌ها هستند. 

کامیاب با اشاره به دیگر پروژه‌ها بهره‌برداری از مرکز سوارکاری بخش لپویی را نام برد و افزود: این مجموعه با ۴ هزار صندلی، ۲ مانژ تمرین و یک مانژ مسابقه، بزرگترین مرکز سوارکاری جنوب کشور است که تا ۲۲ بهمن به بهره‌برداری می‌رسد. 

کرمان| ۱۰۸ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در استان کرمان وجود دارد
وزیر ورزش در ممسنی: ۵۰۰ پروژه ورزشی در سراسر کشور افتتاح می‌شود
۷۲ پروژه ورزشی در مناطق محروم و حاشیه نشین لرستان در حال احداث است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به اینکه تلاش می‌شود این مجموعه با حضور وزیر ورزش افتتاح شود، دیگر برنامه‌ها را که شامل افتتاح  یک زمین چمن، یک سالن ورزش بانوان و خانه تکواندو به همراه جاده سلامت در شهرستان مرودشت  نام برد. 

این مطلب را هم ببینید
اولین قضاوت محمدرضا تارخ از فارس در لیگ برتر فوتبال کشور

کامیاب با بیان اینکه حدود ۱۰۰ زمین چمن آماده فرش در استان فارس وجود دارد، گفت: ساخت ۶ خانه جوان در سطح استان از سال گذشته آغاز شد که به دلیل برخی از مشکلات امیدواریم 2 خانه جوان در لار و داراب افتتاح شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از اجرای بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ رویداد ورزشی در سطح استان خبر داد. 

انتهای پیام/ ح

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب