۳ فیلم دیگر به جشنواره فیلم فجر شیراز اضافه شد
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

۳ فیلم دیگر به جشنواره فیلم فجر شیراز اضافه شد

درخونگاه، حمال طلا و معکوس به جدول اکران جشنواره فجر شیراز پیوستند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گف:: با رایزنی‌های که با دفتر جشنواره در تهران داشتیم، ۳ فیلم دیگر به جشنواره فجر شیراز اضافه شدند. وی افزود: فیلم‌های درخونگاه به کارگردانی […]

درخونگاه، حمال طلا و معکوس به جدول اکران جشنواره فجر شیراز پیوستند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گف:: با رایزنی‌های که با دفتر جشنواره در تهران داشتیم، ۳ فیلم دیگر به جشنواره فجر شیراز اضافه شدند.

وی افزود: فیلم‌های درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی و بازی امین حیایی، جمشید هاشم‌پور، ژاله صامتی، مهراوه شریفی‌نیا، پانته‌آ پناهی‌ها، فیلم حمال طلا به کارگردانی تورج اصلانی و بازی پیام احمدی نیا، لطف‌الله سیفی، سعید آقاخانی، ژاله صامتی، امید روحانی، امین آقافرزانه و فیلم معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی و بازی بابک حمیدیان، علیرضا کمالی، اکبر زنجانپور، شهرام حقیقت‌دوست و لیلا زارع به هجدهمین جشنواره فیلم شیراز پیوستند.

دفتر جشنواره فیلم فجر شیراز اعلام کرد جدول اکران فیلم‌های مذکور به زودی اعلام خواهد شد.

هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن در تالار حافظ، مجمتع سینمایی هنر شهر آفتاب و پردیس گلستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/چ

افزوده شدن فیلم به جشنواره فیلم فجر شیراز

این مطلب را هم ببینید
بهره برداری از ۵۲ طرح میراث فرهنگی در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب