مشاغل مزاحم شیراز ساماندهی می شود
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

مشاغل مزاحم شیراز ساماندهی می شود

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: با توجه به آیین نامه ابلاغی وزارت کشور، ۲۵ شغل در حلقه مشاغل مزاحم شهری جای گرفته است . محمدرضا محمد حسن پور افزود: یک شهرک۴۰۰ هکتاری مخصوص ساماندهی مشاغل مزاحم موجود در شهر شیراز در نزدیکی […]

ساماندهی ضایعات فروشی‌ها و مشاغل کاذب در شیراز تا پایان سال ۹۸به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: با توجه به آیین نامه ابلاغی وزارت کشور، ۲۵ شغل در حلقه مشاغل مزاحم شهری جای گرفته است .

محمدرضا محمد حسن پور افزود: یک شهرک۴۰۰ هکتاری مخصوص ساماندهی مشاغل مزاحم موجود در شهر شیراز در نزدیکی منطقه ویژه اقتصادی در حال ساخت است و پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۹۸ ضایعات فروشی‌ها و مشاغل کاذب شیراز به این محل منتقل شود.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز تصریح کرد: انبار انواع پسماند و ضایعات قابل بازیافت از قبیل فلزی، قراضه­‌ای، لاستیک و غیره، تولید لوله سیمانی و پله، تولید گچ و آهک، مرغداری و دامداری، سنگ بری و ننگ کوبی، تعمیرگاه ماشین آلات سنگین و ریخته­‌گری و ذوب فلزات و غیره بخشی از مشاغلی است که در قانون ساماندهی مشاغل به عنوان مشاغل مزاحم شهری شناخته می‌­شوند.

این مطلب را هم ببینید
توزیع ۵۰۰ بسته مواد غذایی در جهرم
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب