ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از ۲۹۰ کیلوگرم تریاک
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از ۲۹۰ کیلوگرم تریاک

فرمانده انتظامی فارس گفت: ۲۹۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در فارس کشف شد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی فارس بیان کرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه‌ای با قاچاقچیان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار‌های اطلاعاتی منسجم موفق شدند یکی […]

فرمانده انتظامی فارس گفت: ۲۹۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در فارس کشف شد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی فارس بیان کرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه‌ای با قاچاقچیان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار‌های اطلاعاتی منسجم موفق شدند یکی از شبکه‌های بزرگ حمل مواد مخدر را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: در این خصوص ماموران به محور جهرم به شیراز اعزام و ضمن برپایی ایست و بازرسی، یک دستگاه سمند حامل بار و یک دستگاه پژو ۴۰۵ (اسکورت و راه پاکن محموله) متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: در بازرسی از خودرو سمند، ۱۸۷ کیلوگرم تریاک کشف و در این خصوص ۳ نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار گودرزی با اشاره به انجام عملیاتی دیگر توسط ماموران درنی ریز، بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان پس از انجام کار‌های اطلاعاتی و گشت زنی در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه وانت پیکان مظنون و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران موفق شدند در بازرسی از آن خودرو، ۱۰۷ کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کنند، تصریح کرد: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، همواره به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی استان فارس قرار دارد.

انتهای پیام/چ

دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در محور جهرم به شیراز 

این مطلب را هم ببینید
سارقان احشام در دام پلیس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب