ساماندهی مشاغل کاذب در شیراز
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

ساماندهی مشاغل کاذب در شیراز

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز:ضایعات فروشی‌ها و مشاغل کاذب شیراز تا پایان سال ۹۸ ساماندهی می‌شوند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدرضا محمد حسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: با توجه به آیین نامه ابلاغی وزارت کشور، ۲۵ شغل در حلقه مشاغل مزاحم شهری جای گرفته است. وی افزود: […]

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز:ضایعات فروشی‌ها و مشاغل کاذب شیراز تا پایان سال ۹۸ ساماندهی می‌شوند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدرضا محمد حسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: با توجه به آیین نامه ابلاغی وزارت کشور، ۲۵ شغل در حلقه مشاغل مزاحم شهری جای گرفته است.

وی افزود: یک شهرک۴۰۰ هکتاری مخصوص ساماندهی مشاغل مزاحم موجود در شهر شیراز در نزدیکی منطقه ویژه اقتصادی در حال ساخت است و پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۹۸ ضایعات فروشی‌ها و مشاغل کاذب شیراز به این محل منتقل شود.

حسن پور تصریح کرد: انبار انواع پسماند و ضایعات قابل بازیافت از قبیل: فلزی، قراضه ای، لاستیک و غیره، تولید لوله سیمانی و پله، تولید گچ و آهک، مرغداری و دامداری، سنگ بری و ننگ کوبی، تعمیرگاه ماشین آلات سنگین و ریخته گری و ذوب فلزات و … بخشی از مشاغلی است که در قانون ساماندهی مشاغل به عنوان مشاغل مزاحم شهری شناخته می‌¬شوند.
انتهای پیام/م

ساماندهی مشاغل مزاحم شهری

این مطلب را هم ببینید
استاندارفارس:بانک ها مشارکت بیشتری درتوسعه استان داشته باشند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب