ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از ۲۰ کیلوگرم تریاک/۷ نفر دستگیر شدند
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از ۲۰ کیلوگرم تریاک/۷ نفر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی فیروزآباد از کشف ۲۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و دستگیری ۷ قاچاقچی در شهرستان داراب خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی فیروزآباد بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزآباد با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند اشخاصی به هویت معلوم […]

فرمانده انتظامی فیروزآباد از کشف ۲۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و دستگیری ۷ قاچاقچی در شهرستان داراب خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی فیروزآباد بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزآباد با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند اشخاصی به هویت معلوم اقدام به دپو تریاک در منزل شخصی خود در شهرستان داراب کرده اند.

وی ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از اخذ نیابت قضایی، منزل مذکور در شهرستان داراب را شناسایی و طی یک عملیات منسجم و موفق پلیسی، ضمن دستگیری ۷ نفر قاچاقچی، در بازرسی از محو دپو، میزان ۲۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

سرهنگ جوکار هشدار داد: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار دارد و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/چ

دستگیری قاچاقچیان در داراب

این مطلب را هم ببینید
کلاهبرداری میلیاردی به بهانه ثبت نام عتبات عالیات
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب