بازداشت بیش از ۲۰ سارق و کشف ۶۰ فقره سرقت
پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 2 سال قبل

بازداشت بیش از ۲۰ سارق و کشف ۶۰ فقره سرقت

فرمانده انتظامی ممسنی از دستگیری ۲۷ سارق و کشف ۶۰ فقره انواع سرقت خبر داد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ محمد هاشم قسام فرمانده انتظامی ممسنی اظهار کرد: در پی سرقت‌های متعدد در سطح شهرستان ممسنی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی ویژه دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران […]

فرمانده انتظامی ممسنی از دستگیری ۲۷ سارق و کشف ۶۰ فقره انواع سرقت خبر داد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ محمد هاشم قسام فرمانده انتظامی ممسنی اظهار کرد: در پی سرقت‌های متعدد در سطح شهرستان ممسنی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی ویژه دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در طی چند روز گذشته چندین عملیات به طور شبانه روزی برای دستگیری سارقان در این شهرستان انجام شد که در این راستا ماموران موفق شدند ۲۷ نفر سارق را دستگیر و تعداد ۶۰ فقره انواع سرقت را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی بیان کرد: در بین کشفیات انواع سرقت از جمله کشف سرقت منزل، درون خودرو، احشام و سایر سرقت‌ها را شاهد بودیم.

این مقام انتظامی با بیان اینکه افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: با حضور پر رنگ و مجاهدانه و همچنین انجام طرح‌های متعدد عرصه را بر کسانی که چشم به اموال مردم دوخته اند تنگ خواهیم کرد.

انتهای پیام/چ

دستگیری سارقان در ممسنی

این مطلب را هم ببینید
جاسازی تریاک زیر کاپوت پراید/ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از ۹ هزارگرم تریاک
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب