بهره برداری از ۵۲ طرح میراث فرهنگی در فارس
جمعه 1 فوریه 2019 2 سال قبل

بهره برداری از ۵۲ طرح میراث فرهنگی در فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: این طرح ها شامل ۳۲ اقامتگاه بوم‌گردی در بافت تاریخی شیراز، مرودشت، سپیدان، فیروزآباد، آباده، نی‌ریز، جهرم، بوانات و اقلید، یک واحد اقامتگاه سنتی و ۲ واحد سفره خانه سنتی در شیراز است. […]

بهره برداری از ۲۱۰ میلیارد ریال طرح میراث فرهنگی در فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: این طرح ها شامل ۳۲ اقامتگاه بوم‌گردی در بافت تاریخی شیراز، مرودشت، سپیدان، فیروزآباد، آباده، نی‌ریز، جهرم، بوانات و اقلید، یک واحد اقامتگاه سنتی و ۲ واحد سفره خانه سنتی در شیراز است.

 مصیب امیری افزود: از دیگر طرح ها افتتاح یک واحد مجتمع گردشگری، یک تفرجگاه و یک اردوگاه گردشگری در سپیدان، خانه تاریخی طوفان به عنوان مجموعه اداری و ساختمان تولید و نمایشگاه عرضه محصولات صنایع دستی در جهرم، ۱۳ کارگاه صنایع دستی در شیراز، سپیدان، نی‌ریز، رستم، فیروزآباد و قیر و کارزین است.

 وی اظهارداشت: با بهره‌برداری از این طرح ها ، زمینه اشتغال ۳۵۸ نفر فراهم می‌شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس تصریح کرد: از مجموع ۵۲ طرح، ۲۶ طرح، با اعتبار و سرمایه ۳ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی ۱۱۰ نفر در قالب طرح‌های اشتغال فراگیر و روستایی است.
 

این مطلب را هم ببینید
شیراز میزبان جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب