برگزاری فرش قرمز فیلم‌های درخونگاه و حمال طلا در شیراز
جمعه 1 فوریه 2019 2 سال قبل

برگزاری فرش قرمز فیلم‌های درخونگاه و حمال طلا در شیراز

عوامل دو فیلم از جشنواره فیلم فجر در شیراز حضور خواهند یافت. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گفت:: یکشنبه ۱۴ بهمن ماه مراسم فرش قرمز فیلم‌های حمال طلا و درخونگاه که به تازگی به فهرست فیلم‌های جشنواره شیراز اضافه شدند برگزار می‌شود. […]

عوامل دو فیلم از جشنواره فیلم فجر در شیراز حضور خواهند یافت.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گفت:: یکشنبه ۱۴ بهمن ماه مراسم فرش قرمز فیلم‌های حمال طلا و درخونگاه که به تازگی به فهرست فیلم‌های جشنواره شیراز اضافه شدند برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم ساعت ۱۸ با حضور امین حیایی و ژاله صامتی بازیگران فیلم درخونگاه و سعیدآقاخانی، ژاله صامتی و امیدروحانی بازیگران فیلم حمال طلا در هنر شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

خباز همچنین از رفع مشکل فیلم متری شیش و نیم در تهران خبر داد و اضافه کرد: بر اساس جدول اکران جشنواره، فیلم متری شیش و نیم برای علاقمندان به نمایش در خواهد آمد.

در روز نخست هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز جمعه ۱۲ بهمن ماه، فیلم سرخ پوست به کارگردانی نیما جاویدی و سمفونی نهم به کارگردانی محمد رضا هنرمند در ساعت ۱۸ و ۲۱ در تالار حافظ، فیلم مدیترانه به کارگردانی هادی حاجتمند و فیلم مردی بدون سایه به کارگردانی علیرضا رییستان در ساعت ۱۹ و ۲۱ در سالن نارنجی هنر شهر آفتاب اکران می‌شود.

همچنین ساعت ۱۸ روز جمعه فیلم سال دوم دانشکده من اثر رسول صدرعاملی و ساعت ۲۰ فیلم جان دار به کارگردانی حسین امیری در سالن آبی هنر شهر آفتاب اکران و ساعت ۲۱ در سالن شماره یک پردیس گلستان، فیلم آشفتگی کاری از فریدون جبرانی برای علاقمندان هنر هفتم اکران خواهد شد.

انتهای پیام/چ

جشنواره فیلم فجر در شیراز

این مطلب را هم ببینید
فیلم مراسم افتتاحیه جشنواره فجر شیراز نرسید
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب