نـظام جمهوری اسلامی یک نظام نوآور است
جمعه 1 فوریه 2019 2 سال قبل

نـظام جمهوری اسلامی یک نظام نوآور است

وزیرکار:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نـظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام نوآور است که روز به روز در چارچوب مردم سالاری دینی به پیشرفت‌های خوبی دست می‌یابد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شیراز، با تبریک فرا رسیدن دهه […]

وزیرکار:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نـظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام نوآور است که روز به روز در چارچوب مردم سالاری دینی به پیشرفت‌های خوبی دست می‌یابد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شیراز، با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی نظام مردم سالاری ایران را نظامی باهویتی بی نظیر دانست و گفت: یکی از افتخارات ما همین ویژگی مردمی سالاری انقلاب است.

وی افزود: نـظام ما یک نظام نوآور است که روز به روز خود را در چارچوب مردم سالاری دینی به پیشرفت‌های خوبی دست می‌یابد.

شریعتمداری ادامه داد: ملت ایران هیچگاه ظلم و ستم‌هایی که دردوران حکومت ظالمانه شاهنشاهی به آن‌ها میشد را فراموش نمیکنند و اکنون باافتخار هرچه تمام ازانقلاب اسلامی حمایت می‌کنند.

وزیر کار اشاره‌ای هم به مشکلات اقتصادی در کشور کرد و افزود: دولت وقوه قضائیه باهمکاری هم تاکنون گام‌های خوبی در زمینه حل مشکلات اقتصادی برداشته اند و تشکیل شورای هماهنگی سران قوا از جمله این اقدامات است.

وی گفت: امروز مسئولین باید تلاش کنند در جهت کاهش مشکلات مردم بویژه قشر کارگری تمام تلاش خودرابه کار گیرند.
انتهای پیام/م

صحبت های وزیر تعاون در شیراز

این مطلب را هم ببینید
استاندار فارس:هماهنگی و انسجام کلید توسعه فارس است/گذشته را ورق نخواهیم زد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب