افتتاح سیلوی گندم اقلید تا سال آینده
جمعه 1 فوریه 2019 2 سال قبل

افتتاح سیلوی گندم اقلید تا سال آینده

رئیس اداره غله شهرستان اقلید گفت: سیلوی گندم و کارخانه آرد والسی اقلید، سال آینده بهره برداری می‌رسد. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدعلی قادری رئیس اداره غله شهرستان اقلید گفت: سیلوی فلزی گندم و نیز کارخانه آرد والسی این شهرستان تا سال آینده به بهره برداری می‌رسد. وی افزود: این […]

رئیس اداره غله شهرستان اقلید گفت: سیلوی گندم و کارخانه آرد والسی اقلید، سال آینده بهره برداری می‌رسد.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، محمدعلی قادری رئیس اداره غله شهرستان اقلید گفت: سیلوی فلزی گندم و نیز کارخانه آرد والسی این شهرستان تا سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: این سیلو گنجایش ذخیره ۳۰ هزار تن گندم دارد و با افتتاح آن، مشکل کمبود انبار ذخیره گندم در این شهرستان برطرف می‌شود.

قادری، از تولید سالانه بیش از ۷۰ هزار تن گندم در این شهرستان خبر داد و گفت: اقلید رتبه سوم تولید گندم در استان فارس را دارد و کیفیت و گندم‌های تولید شده در سطح این شهرستان، علاوه بر ذخیره‌سازی در انبار مکانیزه اقلید به دیگر سیلو‌ها و کارخانه‌های آرد استان نیز حمل می‌شود.

رئیس اداره غله اقلید بیان کرد: از ابتدای سال آینده با بهره برداری از کارخانه آرد والسی، علاوه بر تأمین آرد موردنیاز شهرستان‌های شمال فارس، برای دیگر نقاط کشور نیز ارسال می‌شود.

وی اظهار داشت: با آغاز فعالیت این کارخانه علاوه بر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم، زمینه راه‌اندازی واحد‌های کوچک و بزرگ صنعتی و صنفی وابسته به آن ازجمله کیک و کلوچه نیز فراهم می‌شود که اشتغال‌زایی بیشتری را به وجود می‌آورد.

قادری تصریح کرد: با ظرفیت موجود انبار مکانیزه، میزان ذخیره‌سازی گندم در سطح شهرستان به ۶۰ هزار تن افزایش می‌یابد و کارخانه آرد اقلید مشکلی در زمینه تأمین گندم مورد نیاز خود نخواهد داشت.
انتهای پیام/م

بهره برداری از سیلوی گندم اقلید

این مطلب را هم ببینید
نجات جان یک نوجوان از چاه سی متری در جهرم
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب